Eventy


Eventy

Hotel Eminent disponuje viacerými miestnosťami vhodnými na usporiadanie konferencií, školení, svadieb, rodinných osláv, stužkových slávností, promócií či krstov. Naše flexibilné konferenčné priestory zahŕňajú nádhernú svadobnú sálu, priestrannú konferenčnú miestnosť, banketovú miestnosť, valentínsky salónik a menšiu školiacu miestnosť.


Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek z našich miestností, vždy sa môžete spoľahnúť na moderné technické vybavenie a vysokorýchlostné pripojenie na internet. 


Konferečná miestnosť

  • Kapacita do 100 osôb
  • Kino sedenie
  • Kvalitné zvukové zariadenie so zabudovanou prezentačnou technikou


Priestranná konferenčná sála je dominantným priestorom vhodným na uskutočnenie podujatí s väčším počtom účastníkov 

Banketová miestnosť

  • Kapacita: 35 osôb

Banketová miestnosť je najobľúbenejším priestorom v našom hoteli u našich zákazníkov. Svetlá miestnosť s menším výklenkom využiteľným aj ako tanečný parket je vhodná na usporiadanie rodinných osláv, promócií, krstov ale aj školení. 

Valentínsky salónik

  • Kapacita: 20 osôb


Valentínsky salónik je situovaný v reštauračných priestoroch nášho hotela. Je vhodný na rodinné i obchodné obedy alebo reprezentačné večere. 

Altánok

Kapacita: 35 osôb

Altánok je ideálny pre rodinné oslavy, oslavy narodenín, grilovačky a ďalšie podujatia. Ponúkame Vám možnosť pohostenia, takže sa môžete venovať svojim hostom a užívať si príjemnú atmosféru bez toho, aby ste sa museli starať o jedlo a nápoje. Naši zamestnanci sa o vás postarajú a poskytnú vám prvotriedne služby.

V prípade záujmu rezervácie konferenčnej miestnosti prosím volajte na recepciu:

Hotel Eminent

Bernoláková 1
Zlaté Moravce 953 01, Slovakia

Rýchly kontakt

Recepcia: +421 915 774 626
Email: hotel@eminent.sk

Všetky práva vyhradené pre eminent.sk

made by ymello